Gyülekezetről

Ismerkedjen meg gyülekezetünk életével!

 

Gyülekezetünk majdnem száz éves múltra tekint vissza Gyulán. Fiataljaink mozgalmas tevékenysége, valamint gyermekeink szívből jövő szolgálatai vidámítják meg minden szombaton a gyülekezetbe látogató több mint száz ember szívét.

A gyulai Adventista gyülekezet minden egyes tagja hiszi és várja Jézus Krisztus közeli, dicsőséges eljövetelét. Szombati istentiszteleti alkalmaink részét képezik az Isten országába való készülésnek. Közös bibliatanulmányozásaink, illetve a prédikációk alkalmával arra törekszünk, hogy mind jobban megismerjük és megértsük Teremtő és Megváltó Istenünk akaratát. Célunk, hogy minden ember számára érthetővé tegyük az evangéliumot, melyen keresztül Isten csodálatos vezetést ad az élet útvesztőin keresztül.

Nézzen szét nálunk, és ha érdeklődését felkeltette tevékenységünk, vagy a Bibliával szeretne jobban megismerkedni, keressen fel bennünket.